Skip to content

Witamy

Witamy na oficjalnej stronie Stowarzyszenia English Karate Kenpo (EKKA-English Kenpo Karate Association), gdzie możesz znaleźć informacje, nowości oraz przegląd systemu Eda Parkera z American Kenpo Karate.
Stowarzyszenie EKKA jest dumne z kontynuacji dziedzictwa pozostawionego przez Starszego Wielkiego Mistrza Eda Parkera, przejawia się to w poświęceniu  do nauczania prawości, uczciwości , które zawierają wartości moralne, etyczne i prawne.

Nasz cel jest prosty, aby poprawić jakość życia mężczyznom, kobietom i dzieciom poprzez zgłębianie i trening systemu American Kenpo Starszego Wielkiego Mistrza Eda Parke

 

Fitzgerald Crest

Wierzymy, że trenowanie sztuk walki nie jest dłużej luksusem – tylko koniecznością. Naszym wyzwaniem jest dzielenie się Karate Kenpo z tymi którzy naprawdę chcą odnaleźć  głębszy sens swojego życia. Próbujemy nauczać jak przesuwać granicę swoich ograniczeń, uczymy jak myśleć, nie co myśleć: widzieć okazje bardziej niż przeszkody.

Nasze szczegółowe programy są skierowane dla każdego. Nasi studenci pochodzą z różnych środowisk – są rodzicami, wojskowymi, biznesmenami, prawnikami, uczniami; doświadczeni w sztukach walki różnych systemów jak również osoby zaczynające swoją przygodę ze sztukami walki.

Zapraszamy do naszego kraju niektórych z najlepszych i uznanych instruktorów American Kenpo Karate z różnych stron świata, aby dzielili się swoją wiedzą z przedstawicielami wszystkich stylów sztuk walki.
W ramach naszego stowarzyszenia, dążymy do dzielenia się sztuką Kenpo Karate, staramy się pozostać wolni od politycznych podziałów, oraz dążymy do tego aby uczynić studiowanie Kenpo Karate dostępne, również cenowo dla wszystkich zainteresowanych.

W Stowarzyszeniu English Kenpo Karate, wierzymy, że poprzez kontynuacje nauki Kenpo Karate, można osiągnąć olbrzymią wiarę w siebie. Dlatego też oferujemy każdemu dziecku, nastolatkowi i dorosłemu, którzy są obiektami zastraszania, przemocy lub  padli ofiarą nieuzasadnionego ataku fizycznego, 4 tygodniowy kurs za darmo z naszymi instruktorami.
Wszyscy instruktorzy Stowarzyszenia EKKA są sprawdzeni w bazie  CRB/DBS (odpowiednik polskiego zaświadczenia o niekaralności).

Wierzymy, że pewność siebie jest pierwszą bronią w arsenale Kenpo Karate.
W Stowarzyszeniu English Karate Kenpo będziesz czuł się mile widziany, wartościowy i szanowany.

 EK Board of Regents01Mistrz Sztuk Walki, Mr Andy Fitzgerald [kenpoman.af@gmail.com]
Przetłumaczone przez Dorotę i Mariusza Ptasznik

Witamy Strona W Języku Angielskim

%d bloggers like this: